Hokery do kuchni urządzonej w stylu skandynawskim

hoker

Styl skandynawski już do kilku lat nieprzerwanie cieszy się powodzeniem również w Polsce. Wnętrza w nim urządzone są nie tylko jasne i przestronne, ale także przytulne. W stylu skandynawskim często urządza się także kuchnie. Możemy dobrać do niej wtedy dopasowane hokery!

Jasne kolory ścian, meble w drewnie albo w bieli, naturalne materiały, brak firanek w oknach, aby wpuścić do wnętrza jak najwięcej światła – to tylko niektóre wyróżniki stylu skandynawskiego w aranżacji wnętrz.

Styl ten, który wywodzi się z krajów skandynawskich, stał się w ostatnich latach ogromnym hitem także w innych regionach świata. Urządzone w nim wnętrza są optycznie powiększone, dlatego polecany jest on do małych przestrzeni. Także tworzy pokoje komfortowe, przytulne, zgodnie z duchem hygge.

Kuchnia w skandynawskim stylu

W stylu skandynawskim można urządzić każde pomieszczenie. Może być to także kuchnia albo aneks kuchenny. Wówczas najczęściej wybór pada na meble w kolorze bieli oraz na drewniane blaty, które razem tworzą urocze połączenie.

Kuchnia w stylu skandynawskim może być także wyposażona w kącik przeznaczony do wspólnego spożywania posiłków. Zdarza się jednak, że zastosowanie wtedy zwykłego stołu oraz krzeseł nie wchodzi w grę ze względu na brak miejsca. Co wtedy? Warto postawić na hokery dostawiane do blatów!

Hokery to specjalne siedziska, które są wyższe od krzeseł. Najczęściej posiadają konstrukcję przypominająca taborety, ale mogą być także wyposażone w oparcia oraz w podłokietniki dla jeszcze większego komfortu.

Ze względu na swoją konstrukcję hokery polecane są do małych kuchni, gdzie dostawia się je do blatów. W ten sposób można stworzyć komfortową przestrzeń do jedzenia, ale jednocześnie zaoszczędzić miejsce, którego często brakuje.

Skandynawski styl – jakie hokery wybrać?

Gdy chcemy urządzić kuchnię w stylu skandynawskim i dobrać do niej odpowiednie hokery, warto skoncentrować się na tych modelach, które będą wpasowywały się w założenia takiej aranżacji.

Do kuchni albo aneksu kuchennego w skandynawskim stylu świetnie będą sprawdzały się hokery wykonane z naturalnych materiałów, na przykład z drewna czy też z metalu. Popularne są hokery na metalowych podstawach wykończone drewnianymi siedziskami, a także hokery wykonane w całości z metalu w stylu mebli Tolix. Gdy zależy nam na większym komforcie, świetnym pomysłem mogą być także hokery wyposażone w tapicerowane siedziska.

Jako że wnętrza w stylu skandynawskim najczęściej są jasne, najlepiej wybrać hokery w podobnych odcieniach, na przykład w kolorze białym, szarym, ale świetnie mogą prezentować się także te czarne, które będą kontrastowały z innymi elementami aranżacji.

Gdzie można kupić stylowe hokery do kuchni?

Chcesz zakupić wysokiej jakości hokery do swojej kuchni urządzonej w skandynawskim stylu? W takim razie z dostępnymi modelami można zapoznać się już teraz on-line, bez potrzeby wychodzenia z domu!

Wiele sklepów internetowych oferuje swoim klientom pełną paletę stylowych hokerów.

Poza szerokim wyborem różnych modeli zakupy hokerów on-line mają także wiele innych zalet – to przystępne ceny, oszczędność czasu, dostawa mebli bezpośrednio pod wyznaczony adres, a także możliwość dokonania zwrotu wtedy, gdy okaże się, że konkretne modele nie odpowiadają jednak naszym wymaganiom.

Podsumowując, gdy urządzasz kuchnię w stylu skandynawskim, pomyśl o tym, aby dobrać do niej wygodne hokery. Zamów je już teraz całkowicie on-line!


mtbloger

No description.Please update your profile.